Aktuální místní čas zde: Barakī Barak, Afghánistán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Barakī Barak? Odpověď: Barakī Barak (Lowgar) Místo se nachází v časovém pásmu "+0430" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 15:45 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Barakī Barak přepne na Zimní čas v(e): 07:44, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 15 hodin(y), 58 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Barakī Barak Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Kabul) »
| Barakī Barak informace: | |
|---|---|
| Země: | Afghánistán |
| Měna: | AFN, Afghani |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 22 305 = 0.766‰ AFG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1940 m |
| GPS souřadnice | 33° 58' 2.8" Sever, 68° 56' 57.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3776.8 km (2346.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6230.2 km (3871.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Peršan/Afghánistán (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Barakī Barakje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Barakī Barak
![]() 04:44 |
![]() |
![]() 18:58 |
Časový rozdíl odtud: Barakī Barak
| Los Angeles | *********** | | | -11.5 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10.5 |
| New York | ******** | | | -8.5 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7.5 |
| Londýn | *** | | | -3.5 |
| Moskva | * | | | -1.5 |
| Dubaj | | | -0.5 | |
| Bombaj | +1 | | | * |
| Šanghaj | +3.5 | | | *** |
| Tokio | +4.5 | | | **** |
| Sydney | +5.5 | | | ***** |

= 0.766‰ AFG Populace



