Aktuální místní čas zde: Lashkar Gāh, Afghánistán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lashkar Gāh? Odpověď: Lashkar Gāh (Helmand) Místo se nachází v časovém pásmu "+0430" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 15:44 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Lashkar Gāh přepne na Zimní čas v(e): 07:44, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 15 hodin(y), 59 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Lashkar Gāh Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Kabul) »
| Lashkar Gāh informace: | |
|---|---|
| Země: | Afghánistán |
| Měna: | AFN, Afghani |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 43 934 = 1.509‰ AFG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 786 m |
| GPS souřadnice | 31° 35' 37.8" Sever, 64° 22' 17.8" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3512.9 km (2182.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6494.2 km (4035.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Peršan/Afghánistán (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Lashkar Gāhje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lashkar Gāh
![]() 05:08 |
![]() |
![]() 19:11 |
Časový rozdíl odtud: Lashkar Gāh
| Los Angeles | *********** | | | -11.5 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10.5 |
| New York | ******** | | | -8.5 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7.5 |
| Londýn | *** | | | -3.5 |
| Moskva | * | | | -1.5 |
| Dubaj | | | -0.5 | |
| Bombaj | +1 | | | * |
| Šanghaj | +3.5 | | | *** |
| Tokio | +4.5 | | | **** |
| Sydney | +5.5 | | | ***** |

= 1.509‰ AFG Populace



