Aktuální místní čas zde: Sidqābād, Afghánistán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Sidqābād? Odpověď: Sidqābād (Kāpīsā) Místo se nachází v časovém pásmu "+0430" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4.5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 16:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Sidqābād přepne na Zimní čas v(e): 07:44, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 14 hodin(y), 54 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Sidqābād Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Kabul) »
| Sidqābād informace: | |
|---|---|
| Země: | Afghánistán |
| Měna: | AFN, Afghani |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 7 407 = 0.254‰ AFG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1486 m |
| GPS souřadnice | 35° 1' 22.7" Sever, 69° 21' 4" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3894.2 km (2419.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6112.9 km (3798.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | Peršan/Afghánistán (+3) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Sidqābādje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Sidqābād
![]() 04:40 |
![]() |
![]() 18:59 |
Časový rozdíl odtud: Sidqābād
| Los Angeles | *********** | | | -11.5 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10.5 |
| New York | ******** | | | -8.5 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7.5 |
| Londýn | *** | | | -3.5 |
| Moskva | * | | | -1.5 |
| Dubaj | | | -0.5 | |
| Bombaj | +1 | | | * |
| Šanghaj | +3.5 | | | *** |
| Tokio | +4.5 | | | **** |
| Sydney | +5.5 | | | ***** |

= 0.254‰ AFG Populace



