Aktuální místní čas zde: Bilisht, Albánie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Bilisht? Odpověď: Bilisht (Korçë) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 11:26 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Bilisht přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 15 hodin(y), 33 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Bilisht Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Tirane) »
| Bilisht informace: | |
|---|---|
| Země: | Albánie |
| Měna: | ALL, Lek |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 114 = 2.382‰ ALB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 926 m |
| GPS souřadnice | 40° 37' 39" Sever, 20° 59' 24" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4517.4 km (2807 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5489.7 km (3411.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | Albánský (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Bilishtje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Bilisht
![]() 05:10 |
![]() |
![]() 19:55 |
Časový rozdíl odtud: Bilisht
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.382‰ ALB Populace



