Aktuální místní čas zde: Aïn Oussera, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Aïn Oussera? Odpověď: Aïn Oussera (Djelfa) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:47 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Aïn Oussera Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Aïn Oussera informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 118 687 = 3.432‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 685 m |
| GPS souřadnice | 35° 27' 5" Sever, 2° 54' 21" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3941.8 km (2449.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6065.2 km (3768.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Aïn Ousseraje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Aïn Oussera
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 19:53 |
Časový rozdíl odtud: Aïn Oussera
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 3.432‰ DZA Populace



