Aktuální místní čas zde: Aïn Smara, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Aïn Smara? Odpověď: Aïn Smara (Constantine) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:47 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Aïn Smara Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Aïn Smara informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 28 968 = 0.838‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 627 m |
| GPS souřadnice | 36° 16' 2.6" Sever, 6° 30' 4.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4032.6 km (2505.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5974.5 km (3712.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Aïn Smaraje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Aïn Smara
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 19:41 |
Časový rozdíl odtud: Aïn Smara
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.838‰ DZA Populace



