Aktuální místní čas zde: Aïn Taya, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Aïn Taya? Odpověď: Aïn Taya (Alger) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Aïn Taya Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Aïn Taya informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 21 815 = 0.631‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 26 m |
| GPS souřadnice | 36° 47' 36" Sever, 3° 17' 13" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4091 km (2542.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5916 km (3676 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Aïn Tayaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Aïn Taya
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 19:55 |
Časový rozdíl odtud: Aïn Taya
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.631‰ DZA Populace



