Aktuální místní čas zde: Beni Mered, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Beni Mered? Odpověď: Beni Mered (Blida) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:47 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Beni Mered Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Beni Mered informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 92 749 = 2.682‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 136 m |
| GPS souřadnice | 36° 31' 26" Sever, 2° 51' 40.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4061.1 km (2523.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5946 km (3694.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Beni Meredje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Beni Mered
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 19:56 |
Časový rozdíl odtud: Beni Mered
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 2.682‰ DZA Populace



