Aktuální místní čas zde: Chabet el Ameur, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chabet el Ameur? Odpověď: Chabet el Ameur (Boumerdes) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Chabet el Ameur Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Chabet el Ameur informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 19 522 = 0.564‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 245 m |
| GPS souřadnice | 36° 38' 13.5" Sever, 3° 41' 41.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4073.7 km (2531.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5933.4 km (3686.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Chabet el Ameurje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chabet el Ameur
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 19:53 |
Časový rozdíl odtud: Chabet el Ameur
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.564‰ DZA Populace



