Aktuální místní čas zde: El Khroub, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: El Khroub? Odpověď: El Khroub (Constantine) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:27 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» El Khroub Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| El Khroub informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 83 746 = 2.421‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 630 m |
| GPS souřadnice | 36° 15' 48" Sever, 6° 41' 37" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4032.1 km (2505.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5975 km (3712.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
El Khroubje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: El Khroub
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 19:40 |
Časový rozdíl odtud: El Khroub
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 2.421‰ DZA Populace



