Aktuální místní čas zde: I-n-Salah, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: I-n-Salah? Odpověď: I-n-Salah (Tamanghasset) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» I-n-Salah Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| I-n-Salah informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 49 223 = 1.423‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 273 m |
| GPS souřadnice | 27° 11' 36.6" Sever, 2° 27' 38.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3023.6 km (1878.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6983.4 km (4339.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
I-n-Salahje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: I-n-Salah
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:36 |
Časový rozdíl odtud: I-n-Salah
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.423‰ DZA Populace



