Aktuální místní čas zde: Salah Bey, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Salah Bey? Odpověď: Salah Bey (Sétif) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Salah Bey Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Salah Bey informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 23 339 = 0.675‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 976 m |
| GPS souřadnice | 35° 51' 16.2" Sever, 5° 17' 25.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3986.6 km (2477.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6020.4 km (3740.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Salah Beyje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Salah Bey
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 19:44 |
Časový rozdíl odtud: Salah Bey
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.675‰ DZA Populace



