Aktuální místní čas zde: Tazoult-Lambese, Alžírsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Tazoult-Lambese? Odpověď: Tazoult-Lambese (Batna) Místo se nachází v časovém pásmu "CET" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:49 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Tazoult-Lambese Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Algiers) »
| Tazoult-Lambese informace: | |
|---|---|
| Země: | Alžírsko |
| Měna: | DZD, Dinar |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 41 636 = 1.204‰ DZA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1205 m |
| GPS souřadnice | 35° 28' 54.2" Sever, 6° 15' 38.7" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3945.2 km (2451.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 6061.9 km (3766.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | arabština/Alžírsko |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Tazoult-Lambeseje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Tazoult-Lambese
![]() 05:23 |
![]() |
![]() 19:40 |
Časový rozdíl odtud: Tazoult-Lambese
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 1.204‰ DZA Populace



