Aktuální místní čas zde: Cruz Bay, Americké Panenské ostrovy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Cruz Bay? Odpověď: Cruz Bay (Saint John Island) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 15:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Cruz Bay Přenastavení času 2026, 2027 (America/St_Thomas) »
| Cruz Bay informace: | |
|---|---|
| Země: | Americké Panenské ostrovy |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 2 743 = 25.233‰ VIR Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 13 m |
| GPS souřadnice | 18° 19' 52.8" Sever, 64° 47' 37.5" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2038.3 km (1266.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7968.8 km (4951.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Americké Panenské ostrovy |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Cruz Bayje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Cruz Bay
![]() 05:42 |
![]() |
![]() 18:49 |
Časový rozdíl odtud: Cruz Bay
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 25.233‰ VIR Populace



