Aktuální místní čas zde: Lobito, Angola
Dotaz: Kolik je hodin zde: Lobito? Odpověď: Lobito (Benguela) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 12:58 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Lobito Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Luanda) »
| Lobito informace: | |
|---|---|
| Země: | Angola |
| Měna: | AOA, Kwanza |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 207 932 = 15.911‰ AGO Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 4 m |
| GPS souřadnice | 12° 21' 51.8" Jih, 13° 32' 9.6" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1374.8 km (854.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8632.3 km (5363.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Angola |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C [*3] |
Lobitoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Lobito
![]() 06:20 |
![]() |
![]() 17:47 |
Časový rozdíl odtud: Lobito
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 15.911‰ AGO Populace



