Aktuální místní čas zde: Falmouth, Antigua a Barbuda
Dotaz: Kolik je hodin zde: Falmouth? Odpověď: Falmouth (Saint Paul) Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 09:33 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Falmouth Přenastavení času 2026, 2027 (America/Antigua) »
| Falmouth informace: | |
|---|---|
| Země: | Antigua a Barbuda |
| Měna: | XCD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 619 = 7.135‰ ATG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 25 m |
| GPS souřadnice | 17° 1' 38.7" Sever, 61° 46' 52.9" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1893.3 km (1176.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8113.8 km (5041.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Antigua a Barbuda |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Falmouthje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Falmouth
![]() 05:33 |
![]() |
![]() 18:35 |
Časový rozdíl odtud: Falmouth
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 7.135‰ ATG Populace



