Aktuální místní čas zde: Aguilares, Argentina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Aguilares? Odpověď: Aguilares (Tucumán) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:00 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Aguilares přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 22 hodin(y), 13 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Aguilares Přenastavení času 2026, 2027 (America/Argentina/Tucuman) »
| Aguilares informace: | |
|---|---|
| Země: | Argentina |
| Měna: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 32 494 = 0.786‰ ARG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 375 m |
| GPS souřadnice | 27° 26' 1.7" Jih, 65° 36' 51.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3050.4 km (1895.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6956.7 km (4322.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Argentina (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Aguilaresje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Aguilares
![]() 08:01 |
![]() |
![]() 18:37 |
Časový rozdíl odtud: Aguilares
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.786‰ ARG Populace



