Aktuální místní čas zde: Caleta Olivia, Argentina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Caleta Olivia? Odpověď: Caleta Olivia (Santa Cruz) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:00 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Caleta Olivia přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 22 hodin(y), 13 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Caleta Olivia Přenastavení času 2026, 2027 (America/Argentina/Rio_Gallegos) »
| Caleta Olivia informace: | |
|---|---|
| Země: | Argentina |
| Měna: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 36 077 = 0.873‰ ARG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 17 m |
| GPS souřadnice | 46° 26' 21.4" Jih, 67° 31' 41.3" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5163.6 km (3208.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 4843.5 km (3009.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Argentina (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Caleta Oliviaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Caleta Olivia
![]() 08:56 |
![]() |
![]() 17:57 |
Časový rozdíl odtud: Caleta Olivia
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.873‰ ARG Populace



