Aktuální místní čas zde: Cerro Azul, Argentina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Cerro Azul? Odpověď: Cerro Azul (Misiones) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 10:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Cerro Azul přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 13 hodin(y), 55 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Cerro Azul Přenastavení času 2026, 2027 (America/Argentina/Cordoba) »
| Cerro Azul informace: | |
|---|---|
| Země: | Argentina |
| Měna: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 5 323 = 0.129‰ ARG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 263 m |
| GPS souřadnice | 27° 37' 59.2" Jih, 55° 29' 46.3" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3072.5 km (1909.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6934.5 km (4308.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Argentina (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Cerro Azulje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Cerro Azul
![]() 07:24 |
![]() |
![]() 17:55 |
Časový rozdíl odtud: Cerro Azul
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.129‰ ARG Populace



