Aktuální místní čas zde: Chamical, Argentina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chamical? Odpověď: Chamical (La Rioja) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 02:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Chamical přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 22 hodin(y), 11 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Chamical Přenastavení času 2026, 2027 (America/Argentina/La_Rioja) »
| Chamical informace: | |
|---|---|
| Země: | Argentina |
| Měna: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 13 383 = 0.324‰ ARG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 473 m |
| GPS souřadnice | 30° 21' 36.1" Jih, 66° 18' 50.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3375.7 km (2097.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6631.3 km (4120.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Argentina (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Chamicalje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chamical
![]() 08:09 |
![]() |
![]() 18:34 |
Časový rozdíl odtud: Chamical
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.324‰ ARG Populace



