Aktuální místní čas zde: Comodoro Rivadavia, Argentina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Comodoro Rivadavia? Odpověď: Comodoro Rivadavia (Chubut) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 01:57 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Comodoro Rivadavia přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 22 hodin(y), 16 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Comodoro Rivadavia Přenastavení času 2026, 2027 (America/Argentina/Catamarca) »
| Comodoro Rivadavia informace: | |
|---|---|
| Země: | Argentina |
| Měna: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 140 850 = 3.407‰ ARG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 65 m |
| GPS souřadnice | 45° 51' 50.9" Jih, 67° 29' 47.6" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5099.6 km (3168.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 4907.4 km (3049.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Argentina (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Comodoro Rivadaviaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Comodoro Rivadavia
![]() 08:54 |
![]() |
![]() 17:59 |
Časový rozdíl odtud: Comodoro Rivadavia
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 3.407‰ ARG Populace



