Aktuální místní čas zde: Coronel Dorrego, Argentina
Dotaz: Kolik je hodin zde: Coronel Dorrego? Odpověď: Coronel Dorrego (Buenos Aires) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): neděli, 2026. května 31, 10:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Coronel Dorrego přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4250 den, 13 hodin(y), 55 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Coronel Dorrego Přenastavení času 2026, 2027 (America/Argentina/Buenos_Aires) »
| Coronel Dorrego informace: | |
|---|---|
| Země: | Argentina |
| Měna: | ARS, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 11 644 = 0.282‰ ARG Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 112 m |
| GPS souřadnice | 38° 43' 7.2" Jih, 61° 17' 14.4" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4305.1 km (2675.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5701.9 km (3543 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Argentina (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,I [*3] |
Coronel Dorregoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Coronel Dorrego
![]() 08:13 |
![]() |
![]() 17:52 |
Časový rozdíl odtud: Coronel Dorrego
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.282‰ ARG Populace



