Aktuální místní čas zde: Melbourne, Austrálie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Melbourne? Odpověď: Melbourne (Victoria) Místo se nachází v časovém pásmu "AEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +10) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 19, 11:32 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Melbourne přepne na Letní čas v(e): 02:00, neděli, 2026 října 04. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 137 den, 14 hodin(y), 27 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Melbourne Přenastavení času 2026, 2027 (Australia/Melbourne) »
| Melbourne informace: | |
|---|---|
| Země: | Austrálie |
| Měna: | AUD, Dollar |
| Kontinent: | Oceánie |
| Populace: | ≈ 4 246 375 = 197.361‰ AUS Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 25 m |
| GPS souřadnice | 37° 48' 50.4" Jih, 144° 57' 48" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4204.5 km (2612.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 5802.5 km (3605.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Austrálie |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • I [*3] |
Melbourneje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Melbourne
![]() 07:16 |
![]() |
![]() 17:16 |
Časový rozdíl odtud: Melbourne
| Los Angeles | ***************** | | | -17 |
| Ciudad de México | **************** | | | -16 |
| New York | ************** | | | -14 |
| Rio de Janeiro | ************* | | | -13 |
| Londýn | ********* | | | -9 |
| Moskva | ******* | | | -7 |
| Dubaj | ****** | | | -6 |
| Bombaj | **** | | | -4.5 |
| Šanghaj | ** | | | -2 |
| Tokio | * | | | -1 |
| Sydney | | | 0 |

= 197.361‰ AUS Populace



