Aktuální místní čas zde: Aran, Ázerbájdžán
Dotaz: Kolik je hodin zde: Aran? Odpověď: Aran (Yevlax) Místo se nachází v časovém pásmu "+04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 21:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Aran přepne na Zimní čas v(e): 07:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4251 den, 10 hodin(y), 11 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Aran Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Baku) »
| Aran informace: | |
|---|---|
| Země: | Ázerbájdžán |
| Měna: | AZN, Manat |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 6 724 = 0.81‰ AZE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 53 m |
| GPS souřadnice | 40° 37' 31" Sever, 46° 58' 32" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4517.1 km (2806.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5490 km (3411.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | Ázerbájdžánský (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Aranje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Aran
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 20:15 |
Časový rozdíl odtud: Aran
| Los Angeles | *********** | | | -11 |
| Ciudad de México | ********** | | | -10 |
| New York | ******** | | | -8 |
| Rio de Janeiro | ******* | | | -7 |
| Londýn | *** | | | -3 |
| Moskva | * | | | -1 |
| Dubaj | | | 0 | |
| Bombaj | +1.5 | | | * |
| Šanghaj | +4 | | | **** |
| Tokio | +5 | | | ***** |
| Sydney | +6 | | | ****** |

= 0.81‰ AZE Populace



