Aktuální místní čas zde: Boa Vista, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Boa Vista? Odpověď: Boa Vista (Roraima) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:57 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Boa Vista přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 0 hodin(y), 16 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Boa Vista Přenastavení času 2026, 2027 (America/Boa_Vista) »
| Boa Vista informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 235 150 = 1.169‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 82 m |
| GPS souřadnice | 2° 49' 11" Sever, 60° 40' 24" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 313.5 km (194.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 9693.5 km (6023.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Boa Vistaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Boa Vista
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:07 |
Časový rozdíl odtud: Boa Vista
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 1.169‰ BRA Populace



