Aktuální místní čas zde: Boca do Acre, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Boca do Acre? Odpověď: Boca do Acre (Amazonas) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Boca do Acre přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 0 hodin(y), 20 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Boca do Acre Přenastavení času 2026, 2027 (America/Manaus) »
| Boca do Acre informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 14 427 = 0.072‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 107 m |
| GPS souřadnice | 8° 45' 8" Jih, 67° 23' 52" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 973.2 km (604.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9033.9 km (5613.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Boca do Acreje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Boca do Acre
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:16 |
Časový rozdíl odtud: Boca do Acre
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.072‰ BRA Populace



