Aktuální místní čas zde: Campo do Brito, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Campo do Brito? Odpověď: Campo do Brito (Sergipe) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 00:58 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Campo do Brito přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 15 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Campo do Brito Přenastavení času 2026, 2027 (America/Maceio) »
| Campo do Brito informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 8 011 = 0.04‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 207 m |
| GPS souřadnice | 10° 43' 60" Jih, 37° 29' 36" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1193.4 km (741.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8813.6 km (5476.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Campo do Britoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Campo do Brito
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 17:13 |
Časový rozdíl odtud: Campo do Brito
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.04‰ BRA Populace



