Aktuální místní čas zde: Canindé de São Francisco, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Canindé de São Francisco? Odpověď: Canindé de São Francisco (Sergipe) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 00:59 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Canindé de São Francisco přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 14 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Canindé de São Francisco Přenastavení času 2026, 2027 (America/Maceio) »
| Canindé de São Francisco informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 11 052 = 0.055‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 179 m |
| GPS souřadnice | 9° 39' 36" Jih, 37° 47' 22" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1074.1 km (667.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8933 km (5550.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Canindé de São Franciscoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Canindé de São Francisco
![]() 05:39 |
![]() |
![]() 17:16 |
Časový rozdíl odtud: Canindé de São Francisco
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.055‰ BRA Populace



