Aktuální místní čas zde: Chapada dos Guimarães, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Chapada dos Guimarães? Odpověď: Chapada dos Guimarães (Mato Grosso) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:52 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Chapada dos Guimarães přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 21 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Chapada dos Guimarães Přenastavení času 2026, 2027 (America/Cuiaba) »
| Chapada dos Guimarães informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 13 650 = 0.068‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 827 m |
| GPS souřadnice | 15° 27' 38" Jih, 55° 44' 59" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1719.1 km (1068.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8288 km (5149.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Chapada dos Guimarãesje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Chapada dos Guimarães
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 17:19 |
Časový rozdíl odtud: Chapada dos Guimarães
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.068‰ BRA Populace



