Aktuální místní čas zde: Guajará Mirim, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Guajará Mirim? Odpověď: Guajará Mirim (Rondônia) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 21:39 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Guajará Mirim přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 1 hodin(y), 34 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Guajará Mirim Přenastavení času 2026, 2027 (America/Porto_Velho) »
| Guajará Mirim informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 34 119 = 0.17‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 133 m |
| GPS souřadnice | 10° 46' 58" Jih, 65° 20' 22" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1198.9 km (745 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 8808.1 km (5473.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Guajará Mirimje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Guajará Mirim
![]() 06:31 |
![]() |
![]() 18:05 |
Časový rozdíl odtud: Guajará Mirim
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.17‰ BRA Populace



