Aktuální místní čas zde: Itamaracá, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Itamaracá? Odpověď: Itamaracá (Pernambuco) Místo se nachází v časovém pásmu "-02" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 02:07 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Itamaracá přepne na Zimní čas v(e): 01:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Itamaracá Přenastavení času 2026, 2027 (America/Noronha) »
| Itamaracá informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 14 969 = 0.074‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 7 m |
| GPS souřadnice | 7° 44' 52" Jih, 34° 49' 32" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 861.5 km (535.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9145.6 km (5682.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Itamaracáje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Itamaracá
![]() 06:24 |
![]() |
![]() 18:08 |
Časový rozdíl odtud: Itamaracá
| Los Angeles | ***** | | | -5 |
| Ciudad de México | **** | | | -4 |
| New York | ** | | | -2 |
| Rio de Janeiro | * | | | -1 |
| Londýn | +3 | | | *** |
| Moskva | +5 | | | ***** |
| Dubaj | +6 | | | ****** |
| Bombaj | +7.5 | | | ******* |
| Šanghaj | +10 | | | ********** |
| Tokio | +11 | | | *********** |
| Sydney | +12 | | | ************ |

= 0.074‰ BRA Populace



