Aktuální místní čas zde: Juatuba, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Juatuba? Odpověď: Juatuba (Minas Gerais) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:37 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Juatuba přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 1 hodin(y), 36 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Juatuba Přenastavení času 2026, 2027 (America/Sao_Paulo) »
| Juatuba informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 24 537 = 0.122‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 720 m |
| GPS souřadnice | 19° 57' 7" Jih, 44° 20' 34" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2218.4 km (1378.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7788.6 km (4839.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Juatubaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Juatuba
![]() 06:22 |
![]() |
![]() 17:26 |
Časový rozdíl odtud: Juatuba
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.122‰ BRA Populace



