Aktuální místní čas zde: Mâncio Lima, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Mâncio Lima? Odpověď: Mâncio Lima (Acre) Místo se nachází v časovém pásmu "-05" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -5) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:07 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Mâncio Lima přepne na Zimní čas v(e): 22:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Mâncio Lima Přenastavení času 2026, 2027 (America/Rio_Branco) »
| Mâncio Lima informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 7 086 = 0.035‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 189 m |
| GPS souřadnice | 7° 36' 51" Jih, 72° 53' 45" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 846.6 km (526.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9160.4 km (5692 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Mâncio Limaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Mâncio Lima
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 17:40 |
Časový rozdíl odtud: Mâncio Lima
| Los Angeles | ** | | | -2 |
| Ciudad de México | * | | | -1 |
| New York | +1 | | | * |
| Rio de Janeiro | +2 | | | ** |
| Londýn | +6 | | | ****** |
| Moskva | +8 | | | ******** |
| Dubaj | +9 | | | ********* |
| Bombaj | +10.5 | | | ********** |
| Šanghaj | +13 | | | ************* |
| Tokio | +14 | | | ************** |
| Sydney | +15 | | | *************** |

= 0.035‰ BRA Populace



