Aktuální místní čas zde: Paracuru, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Paracuru? Odpověď: Paracuru (Ceará) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 23:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Paracuru přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4256 den, 0 hodin(y), 20 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Paracuru Přenastavení času 2026, 2027 (America/Fortaleza) »
| Paracuru informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 21 196 = 0.105‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 23 m |
| GPS souřadnice | 3° 24' 36" Jih, 39° 1' 50" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 379.2 km (235.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9627.9 km (5982.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Paracuruje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Paracuru
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 17:31 |
Časový rozdíl odtud: Paracuru
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.105‰ BRA Populace



