Aktuální místní čas zde: Santa Cruz do Rio Pardo, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Santa Cruz do Rio Pardo? Odpověď: Santa Cruz do Rio Pardo (São Paulo) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 01:01 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Santa Cruz do Rio Pardo přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 23 hodin(y), 12 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Santa Cruz do Rio Pardo Přenastavení času 2026, 2027 (America/Sao_Paulo) »
| Santa Cruz do Rio Pardo informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 37 336 = 0.186‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 472 m |
| GPS souřadnice | 22° 53' 56" Jih, 49° 37' 57" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2546.1 km (1582.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 7460.9 km (4636 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Santa Cruz do Rio Pardoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Santa Cruz do Rio Pardo
![]() 06:49 |
![]() |
![]() 17:41 |
Časový rozdíl odtud: Santa Cruz do Rio Pardo
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.186‰ BRA Populace



