Aktuální místní čas zde: Santa Luzia, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: Santa Luzia? Odpověď: Santa Luzia (Paraiba) Místo se nachází v časovém pásmu "-03" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -3) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 03:17 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Santa Luzia přepne na Zimní čas v(e): 00:14, úterý, 2038 ledna 19. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 20 hodin(y), 56 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Santa Luzia Přenastavení času 2026, 2027 (America/Fortaleza) »
| Santa Luzia informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 13 243 = 0.066‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 304 m |
| GPS souřadnice | 6° 52' 20" Jih, 36° 55' 7" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 764.1 km (474.8 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9242.9 km (5743.3 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
Santa Luziaje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Santa Luzia
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 17:17 |
Časový rozdíl odtud: Santa Luzia
| Los Angeles | **** | | | -4 |
| Ciudad de México | *** | | | -3 |
| New York | * | | | -1 |
| Rio de Janeiro | | | 0 | |
| Londýn | +4 | | | **** |
| Moskva | +6 | | | ****** |
| Dubaj | +7 | | | ******* |
| Bombaj | +8.5 | | | ******** |
| Šanghaj | +11 | | | *********** |
| Tokio | +12 | | | ************ |
| Sydney | +13 | | | ************* |

= 0.066‰ BRA Populace



