Aktuální místní čas zde: São Gabriel da Cachoeira, Brazílie
Dotaz: Kolik je hodin zde: São Gabriel da Cachoeira? Odpověď: São Gabriel da Cachoeira (Amazonas) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 02:30 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
São Gabriel da Cachoeira přepne na Zimní čas v(e): 23:14, pondělí, 2038 ledna 18. Směr přenastavení času: 0 h. Čas zbývá:: 4255 den, 20 hodin(y), 43 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» São Gabriel da Cachoeira Přenastavení času 2026, 2027 (America/Manaus) »
| São Gabriel da Cachoeira informace: | |
|---|---|
| Země: | Brazílie |
| Měna: | BRL, Real |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 15 231 = 0.076‰ BRA Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 75 m |
| GPS souřadnice | 0° 7' 5.2" Jih, 67° 5' 7" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 13.1 km (8.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9993.9 km (6209.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | portugalština/Brazílie (+3) |
| Napájecí zástrčka | 127 V,220 V • 60 Hz • C,N [*3] |
São Gabriel da Cachoeiraje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: São Gabriel da Cachoeira
![]() 06:21 |
![]() |
![]() 18:28 |
Časový rozdíl odtud: São Gabriel da Cachoeira
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 0.076‰ BRA Populace



