Aktuální místní čas zde: Road Town, Britské Panenské ostrovy
Dotaz: Kolik je hodin zde: Road Town? Odpověď: Road Town Místo se nachází v časovém pásmu "AST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 22:18 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Road Town Přenastavení času 2026, 2027 (America/Tortola) »
| Road Town informace: | |
|---|---|
| Země: | Britské Panenské ostrovy |
| Měna: | USD, Dollar |
| Kontinent: | Severní Amerika |
| Populace: | ≈ 8 449 = 388.817‰ VGB Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 9 m |
| GPS souřadnice | 18° 25' 36.9" Sever, 64° 37' 14.8" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2048.9 km (1273.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7958.2 km (4945 mi) |
| Jazyky: [*2] | angličtina/Britské Panenské ostrovy |
| Napájecí zástrčka | 110 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Road Townje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Road Town
![]() 05:42 |
![]() |
![]() 18:48 |
Časový rozdíl odtud: Road Town
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 388.817‰ VGB Populace



