Aktuální místní čas zde: Kirundo, Burundi
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kirundo? Odpověď: Kirundo Místo se nachází v časovém pásmu "CAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 21:08 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Kirundo Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Bujumbura) »
| Kirundo informace: | |
|---|---|
| Země: | Burundi |
| Měna: | BIF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 6 083 = 0.617‰ BDI Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 1403 m |
| GPS souřadnice | 2° 35' 4.2" Jih, 30° 5' 45.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 287.4 km (178.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 9719.7 km (6039.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Burundi (+1) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Kirundoje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kirundo
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 17:56 |
Časový rozdíl odtud: Kirundo
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.617‰ BDI Populace



