Aktuální místní čas zde: Am Djarass, Čad
Dotaz: Kolik je hodin zde: Am Djarass? Odpověď: Am Djarass (Ennedi-Est) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 02:16 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Am Djarass Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Ndjamena) »
| Am Djarass informace: | |
|---|---|
| Země: | Čad |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 0 = 0‰ TCD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 900 m |
| GPS souřadnice | 16° 3' 57.2" Sever, 22° 50' 35.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1786.4 km (1110 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8220.7 km (5108.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Čad (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E,F [*3] |
Am Djarassje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Am Djarass
![]() 04:56 |
![]() |
![]() 17:55 |
Časový rozdíl odtud: Am Djarass
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0‰ TCD Populace



