Aktuální místní čas zde: Goundi, Čad
Dotaz: Kolik je hodin zde: Goundi? Odpověď: Goundi (Mandoul) Místo se nachází v časovém pásmu "WAT" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +1) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 02:15 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Goundi Přenastavení času 2026, 2027 (Africa/Ndjamena) »
| Goundi informace: | |
|---|---|
| Země: | Čad |
| Měna: | XAF, Franc |
| Kontinent: | Afrika |
| Populace: | ≈ 10 052 = 0.953‰ TCD Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 377 m |
| GPS souřadnice | 9° 21' 45.6" Sever, 17° 21' 57.5" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 1041 km (646.9 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 8966 km (5571.2 mi) |
| Jazyky: [*2] | francouzština/Čad (+2) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,D,E,F [*3] |
Goundije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Goundi
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 18:06 |
Časový rozdíl odtud: Goundi
| Los Angeles | ******** | | | -8 |
| Ciudad de México | ******* | | | -7 |
| New York | ***** | | | -5 |
| Rio de Janeiro | **** | | | -4 |
| Londýn | | | 0 | |
| Moskva | +2 | | | ** |
| Dubaj | +3 | | | *** |
| Bombaj | +4.5 | | | **** |
| Šanghaj | +7 | | | ******* |
| Tokio | +8 | | | ******** |
| Sydney | +9 | | | ********* |

= 0.953‰ TCD Populace



