Aktuální místní čas zde: Dačice, Česká republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Dačice? Odpověď: Dačice (Jihočeský) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:25 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Dačice přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 22 hodin(y), 34 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Dačice Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Dačice informace: | |
|---|---|
| Země: | Česká republika |
| Měna: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 7 958 = 0.76‰ CZE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 468 m |
| GPS souřadnice | 49° 4' 53.5" Sever, 15° 26' 14.2" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5457.4 km (3391 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4549.7 km (2827.1 mi) |
| Jazyky: [*2] | čeština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Dačiceje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Dačice
![]() 05:03 |
![]() |
![]() 20:46 |
Časový rozdíl odtud: Dačice
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 0.76‰ CZE Populace



