Aktuální místní čas zde: Kolín, Česká republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Kolín? Odpověď: Kolín (Central Bohemia) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:19 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Kolín přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 40 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Kolín Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Kolín informace: | |
|---|---|
| Země: | Česká republika |
| Měna: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 29 690 = 2.834‰ CZE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 215 m |
| GPS souřadnice | 50° 1' 41.3" Sever, 15° 12' 2.1" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5562.6 km (3456.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4444.5 km (2761.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | čeština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Kolínje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Kolín
![]() 05:00 |
![]() |
![]() 20:51 |
Časový rozdíl odtud: Kolín
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.834‰ CZE Populace



