Aktuální místní čas zde: Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Rožnov pod Radhoštěm? Odpověď: Rožnov pod Radhoštěm (Zlín) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 04:28 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Rožnov pod Radhoštěm přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 22 hodin(y), 31 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Rožnov pod Radhoštěm Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Rožnov pod Radhoštěm informace: | |
|---|---|
| Země: | Česká republika |
| Měna: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 17 238 = 1.645‰ CZE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 378 m |
| GPS souřadnice | 49° 27' 30.7" Sever, 18° 8' 34.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5499.3 km (3417.1 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4507.8 km (2801 mi) |
| Jazyky: [*2] | čeština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Rožnov pod Radhoštěmje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Rožnov pod Radhoštěm
![]() 04:51 |
![]() |
![]() 20:37 |
Časový rozdíl odtud: Rožnov pod Radhoštěm
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.645‰ CZE Populace



