Aktuální místní čas zde: Uherské Hradiště, Česká republika
Dotaz: Kolik je hodin zde: Uherské Hradiště? Odpověď: Uherské Hradiště (Zlín) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): pondělí, 2026. května 25, 03:22 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Uherské Hradiště přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 152 den, 23 hodin(y), 37 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Uherské Hradiště Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Prague) »
| Uherské Hradiště informace: | |
|---|---|
| Země: | Česká republika |
| Měna: | CZK, Koruna |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 26 421 = 2.522‰ CZE Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 182 m |
| GPS souřadnice | 49° 4' 11.1" Sever, 17° 27' 34.9" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5456 km (3390.2 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 4551 km (2827.9 mi) |
| Jazyky: [*2] | čeština (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,E [*3] |
Uherské Hradištěje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Uherské Hradiště
![]() 04:55 |
![]() |
![]() 20:38 |
Časový rozdíl odtud: Uherské Hradiště
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 2.522‰ CZE Populace



