Aktuální místní čas zde: Illapel, Chile
Dotaz: Kolik je hodin zde: Illapel? Odpověď: Illapel (Coquimbo) Místo se nachází v časovém pásmu "-04" [*1] (GMT časový posun v hodinách: -4) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 08:48 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Illapel přepne na Letní čas v(e): 00:00, neděli, 2026 září 06. Směr přenastavení času: +1 h. Čas zbývá:: 98 den, 15 hodin(y), 11 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Illapel Přenastavení času 2026, 2027 (America/Santiago) »
| Illapel informace: | |
|---|---|
| Země: | Chile |
| Měna: | CLP, Peso |
| Kontinent: | Jižní Amerika |
| Populace: | ≈ 22 816 = 1.362‰ CHL Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 312 m |
| GPS souřadnice | 31° 38' 0.6" Jih, 71° 10' 10.8" Západ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 3517.3 km (2185.6 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Jižní pól: | 6489.7 km (4032.5 mi) |
| Jazyky: [*2] | španělština/Chile |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • C,L [*3] |
Illapelje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Illapel
![]() 07:34 |
![]() |
![]() 17:49 |
Časový rozdíl odtud: Illapel
| Los Angeles | *** | | | -3 |
| Ciudad de México | ** | | | -2 |
| New York | | | 0 | |
| Rio de Janeiro | +1 | | | * |
| Londýn | +5 | | | ***** |
| Moskva | +7 | | | ******* |
| Dubaj | +8 | | | ******** |
| Bombaj | +9.5 | | | ********* |
| Šanghaj | +12 | | | ************ |
| Tokio | +13 | | | ************* |
| Sydney | +14 | | | ************** |

= 1.362‰ CHL Populace



