Aktuální místní čas zde: Senj, Chorvatsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Senj? Odpověď: Senj (Ličko-Senjska) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 14:53 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Senj přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 12 hodin(y), 6 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Senj Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Zagreb) »
| Senj informace: | |
|---|---|
| Země: | Chorvatsko |
| Měna: | HRK, Kuna |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 5 518 = 1.229‰ HRV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 18 m |
| GPS souřadnice | 44° 59' 22" Sever, 14° 54' 21" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 5002.4 km (3108.3 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5004.7 km (3109.8 mi) |
| Jazyky: [*2] | chorvatský/Chorvatsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Senjje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Senj
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 20:38 |
Časový rozdíl odtud: Senj
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 1.229‰ HRV Populace



