Aktuální místní čas zde: Solin, Chorvatsko
Dotaz: Kolik je hodin zde: Solin? Odpověď: Solin (Splitsko-Dalmatinska) Místo se nachází v časovém pásmu "CEST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +2) a letní čas je aktivní (+ 1h) ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): sobota, 2026. května 30, 14:02 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Solin přepne na Zimní čas v(e): 03:00, neděli, 2026 října 25. Směr přenastavení času: -1 h. Čas zbývá:: 147 den, 12 hodin(y), 57 minut(y). (v okamžiku zobrazení této stránky)
» Solin Přenastavení času 2026, 2027 (Europe/Zagreb) »
| Solin informace: | |
|---|---|
| Země: | Chorvatsko |
| Měna: | HRK, Kuna |
| Kontinent: | Evropa |
| Populace: | ≈ 15 927 = 3.546‰ HRV Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 15 m |
| GPS souřadnice | 43° 32' 35.5" Sever, 16° 29' 35.3" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4841.5 km (3008.4 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5165.5 km (3209.7 mi) |
| Jazyky: [*2] | chorvatský/Chorvatsko (+1) |
| Napájecí zástrčka | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Solinje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Solin
![]() 05:16 |
![]() |
![]() 20:26 |
Časový rozdíl odtud: Solin
| Los Angeles | ********* | | | -9 |
| Ciudad de México | ******** | | | -8 |
| New York | ****** | | | -6 |
| Rio de Janeiro | ***** | | | -5 |
| Londýn | * | | | -1 |
| Moskva | +1 | | | * |
| Dubaj | +2 | | | ** |
| Bombaj | +3.5 | | | *** |
| Šanghaj | +6 | | | ****** |
| Tokio | +7 | | | ******* |
| Sydney | +8 | | | ******** |

= 3.546‰ HRV Populace



