Aktuální místní čas zde: Xiahu, Čína
Dotaz: Kolik je hodin zde: Xiahu? Odpověď: Xiahu (Fujian) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 05:09 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Xiahu Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Shanghai) »
| Xiahu informace: | |
|---|---|
| Země: | Čína |
| Měna: | CNY, Yuan Renminbi |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 5 070 = 0.004‰ CHN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 26 m |
| GPS souřadnice | 26° 36' 38" Sever, 119° 56' 54" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 2958.8 km (1838.5 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 7048.2 km (4379.6 mi) |
| Jazyky: [*2] | čínský/Čína (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • A,C,I [*3] |
Xiahuje nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Xiahu
![]() 05:08 |
![]() |
![]() 18:46 |
Časový rozdíl odtud: Xiahu
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 0.004‰ CHN Populace



