Aktuální místní čas zde: Xinji, Čína
Dotaz: Kolik je hodin zde: Xinji? Odpověď: Xinji (Hebei) Místo se nachází v časovém pásmu "CST" [*1] (GMT časový posun v hodinách: +8) a letní čas je Neaktivní ⇒ Aktuální místní čas (v okamžiku zobrazení této stránky): úterý, 2026. května 26, 02:51 Obnovit stránku pokud je to nutné
Přenastavení času
Nejsou známé změny.
» Xinji Přenastavení času 2026, 2027 (Asia/Shanghai) »
| Xinji informace: | |
|---|---|
| Země: | Čína |
| Měna: | CNY, Yuan Renminbi |
| Kontinent: | Asie |
| Populace: | ≈ 145 911 = 0.11‰ CHN Populace |
| Nadmořská výška: | ≈ 40 m |
| GPS souřadnice | 37° 54' 10" Sever, 115° 12' 13" Východ |
| Vzdálenost odtud: * Rovník: | 4214.4 km (2618.7 mi) |
| Vzdálenost odtud: * Severní pól: | 5792.7 km (3599.4 mi) |
| Jazyky: [*2] | čínský/Čína (+5) |
| Napájecí zástrčka | 220 V • 50 Hz • A,C,I [*3] |
Xinjije nastaven(a) jako výchozí město
Časové období teď zde: Xinji
![]() 05:01 |
![]() |
![]() 19:31 |
Časový rozdíl odtud: Xinji
| Los Angeles | *************** | | | -15 |
| Ciudad de México | ************** | | | -14 |
| New York | ************ | | | -12 |
| Rio de Janeiro | *********** | | | -11 |
| Londýn | ******* | | | -7 |
| Moskva | ***** | | | -5 |
| Dubaj | **** | | | -4 |
| Bombaj | ** | | | -2.5 |
| Šanghaj | | | 0 | |
| Tokio | +1 | | | * |
| Sydney | +2 | | | ** |

= 0.11‰ CHN Populace



